Biogaas – RNG (Renewable Natural Gas)

Biogaas – RNG (Renewable Natural Gas)

Üle 150 biogaasi kompressoriga tootmisettevõtetes on FORNOVO GAS selles sektoris turuliider Euroopas. Tänu materjalide kvaliteedile ja tehnilistele lahendustele kasutatakse meie kompressoreid laialdaselt biomassist toodetud biogaasi jaoks. FORNOVO GAS pöörab erilist tähelepanu komponentidele, mis on otseses kokkupuutes gaasisegudega, mis biogaasi valdkonnas on oma struktuuri ja koostise tõttu väga agressiivsed. Sel põhjusel kasutavad paljud ehitajad FORNOVO GASi tooteid uuendamaks oma biogaasisüsteeme, et puhastada biogaasijaamad süsinikdioksiidist ja vesiniksulfiidist (H2S).
A. Biometaani pihustamine – biometaan pihustatakse otse piirkondlikku süsteemi, kus väljundrõhk on 16-40 bar või peamise gaasi ülekandevõrku väljundrõhuga 41-100bar.
B. Biometaani vedeldamine (LBG-liquefied bio gas). Biometaan on kokkusurutud 15, 20, 30 või 40bar ja veeldatakse temperatuuril -160 ° C krüogeenses soojusvahetis. LBG valmistoode hoiustatakse krüogeenses mahutis.
C. Biometaani maa-alune säilitamine või kokkusurutud biometaani surve 250 või 300bar, sõltub vastava riigi transpordi nõuetest.
D. BIO NGV (natural gas vehicle) . Et tankida maagaasiga sõitvaid sõidukeid on biometaan kokkusurutuna 250 või 300bar surve all.
Valige endale sobiv ning leidke parim FORNOVO GAS lahendus.

    Küsige meilt pakkumist kompressoritele ja surugaasi tanklatele!