SA50 – gaasidetagastus kompressor

Services Hooldamine for compressors

SA50 – gaasidetagastus kompressor

Eraldi elektrimootoriga juhitav 2,2 kW gaasikompressorsüsteem, mis on varustatud kõigi vajalike väljundotstega. SA50 rakenduseks on seadmete lekkegaasi regenereerimine, näiteks nagu survetihendamis kolbkompressorites, kuid seda saab kasutada ka põlemisgaasi tagastamiseks või muude gaaside eemaldamiseks kompressiooni ajal.
SA50 on võimeline kokku suruma süsivesinikgaasi, õhu, lämmastiku, CO2 ja maagaasi.
SA50-l on määrdevabad silindrid, mis võimaldavad tuhandeid tunde hooldusvaba töötamist ja erakordselt kvaliteetset väljuvat gaasi (null ppm(parts per million) õli tihendatud gaasis).

FORNOVOGAS järgib kõiki tööstusstandardeid projektides ja tootmistes, mida jälgivad inseneriteaduse ja -arenduse ettevõtted. Kõik meie tooted on toodetud ühes tehases. Klient võib alati arvestada kvalifitseeritud personaliga, kelle oskused ja teadmised tagavad kliendi seadmete töökorrasoleku.
Müügieelne teenindus – müügieelses etapis pakume konsultatsiooniteenuseid alates teostatavusuuringutest kuni tehniliste uuringuteni, näiteks kompressori ja paigalduskoha valikutega ning võimaldada klientidel teha otsuseid, mis põhinevad täpsel analüüsil. Lisaks võimaldame esitada kõik vajalikud load taotluseks, mida on vaja seadmete paigaldamiseks.
Paigaldus – see on etapp, mis hõlmab kõiki tehnilisi tegevusi, mis on vajalikud seadme tööks: seadmete paigaldamine, elektrijuhtmete ühendused, elektroonilised seadistused ning gaasitarned.
Koolitus – selles etapis tagame seadme käivitamise ja väljaõppe personalile, kes igapäevaselt hakkavad seadmetega töötama ja hooldustöid teostama.
Müügijärgne teenindus – peale seadme tööle hakkamist pakume oma klientidele ka järelteenuseid: nii korralise hoolduse teostamisest kui ka masinarikete parandamisest ning tagades vajaminevate varuosade täieliku kättesaadavuse. FornovoGasil on 24h klienditugi.

    Küsige meilt pakkumist kompressoritele ja surugaasi tanklatele!